Członkowie koła

O nas » Członkowie koła

W chwili obecnej myśliwymi K.Ł. "Mazury" są:

  1. Abramowicz Czesław (1980)
  2. Anchim Władysław (1996)
  3. Balon Leszek Krzysztof (2007)
  4. Baranowski Adam (2002)
  5. Bejnarowicz Norbert (1993)
  6. Burak Jacek (2001)
  7. Cienki Grzegorz Maciej (2007)
  8. Faber Grzegorz (2004)
  9. Fistek Mariusz (2004)
  10. Gmür Willy
  11. Grochowski Marek
  12. Grzegorki Krzysztof (2005)
  13. Grzmil Wacław ()
  14. Hohl Iwona Grazyna (2006)
  15. Hohl Matthias (2006)
  16. Hulin Henryk (2011)
  17. Iwiczuk Stanisław Ryszard (1983)
  18. Janulewicz Zbigniew (1989)
  19. Jodko Jan (1979)
  20. Jodko Rajmund (1981)
  21. Juchniewicz Jarosław (1991) - odznaczony Złotym, Srebrnym i Brązowym MZŁ oraz odznaczeniem regionalnym PZŁ w Suwałkach - "Za Zasługi dla Łowiectwa"
  22. Kaczyński Roland (1997)
  23. Kalus Ireneusz (2001)
  24. Kamiński Adam (2008)
  25. Karwacki Edward (1989)
  26. Kasprzyk Zdzisław (1972) 
  27. Kobordo Andrzej (1973)
  28. Kordowski Kazimierz (2011)
  29. Kosiński Jarosław
  30. Kruk Krzysztof (1997)
  31. Kufel Piotr (2004)
  32. Kuriata Roman (2017)
  33. Macewicz Dariusz (...)
  34. Maleszyk Jarosław (2006)
  35. Matelak Adam (1985)
  36. Mikiciuk Piotr (2003)
  37. Milinkiewicz Marcin (2003)
  38. Milinkiewicz Władysław (1980)
  39. Mińczuk Wincenty (1978)
  40. Miszkiel Krzysztof (1997)
  41. Morawski Ryszard (1989)
  42. Myka Marek (2010)
  43. Nadrowski Reneusz (1978)
  44. Nawojczyk Stanisław (1986)
  45. Nowik Maciej (2009)
  46. Nyckowski Paweł (2006)
  47. Obrał Kamil (2006)
  48. Paszkiewicz Edward (2003)
  49. Piłat Stanisław (1977)
  50. Pipir Piotr (2016)
  51. Pławski Mieczysław (1981)
  52. Podlawski Henryk (1983)
  53. Pszczoła Krzysztof (2017)
  54. Roczniak Adam (1997)
  55. Rogacin Piotr (2016)
  56. Senderak Kazimierz (1957)
  57. Słoboda Lech (1973)
  58. Słoninko Stanisław (1964)
  59. Stachelek Wojciech (2015)
  60. Stanecki Leszek (1987)
  61. Sulewski Henryk (1960)
  62. Sulewski Jarosław (1981)
  63. Szukiel Patryk (2016 )
  64. Śledziewski Jerzy (1982)
  65. Ślimko Wiesław (1985)
  66. Ślusarczuk Mariusz (2017)
  67. Treszczyński Michał (1983)
  68. Tryk Adrian Łukasz (2000)
  69. Tryk Agnieszka (2017)
  70. Tryk Arkadiusz Sebastian (1993)
  71. Tryk Cezary (1993)
  72. Tuliński Krzysztof (...)
  73. Urbanowicz Franciszek Eugeniusz (1984)
  74. Uściłowicz Julian (2003)
  75. Wojtkiewicz Łukasz (2017)
  76. Woynarowski Stanisław (1970)
  77. Wysocki Piotr (2002)
  78. Zouner Zenon (1981)
  79. Żabicki Tadeusz (1991)
  80. Żychliński-Mielżyński Robert ()

 

Kandydaci K.Ł. "Mazury" w Węgorzewie (w sezonie 2017/2018) to:

  • Kolasa Michał
  • Szewiak Mariusz


Myśliwymi K.Ł. "Mazury" w Węgorzewie byli:

  1. Baran Krzysztof
  2. Głuchowski Maciej
  3. Grzeszuk Krzysztof
  4. Grzeszuk Leszek
  5. Karolińczak Stanisław
  6. Kiszczak Ryszard
  7. Koleśnik Krzysztof
  8. Krzyżanowski Jerzy
  9. Makowski Wacław
  10. Maśliński Zdzisław
  11. Michałowski Wiesław
  12. Morawski Romuald
  13. Niewiadomski Krzysztof
  14. Rajkowski Stanisław
  15. Senderak Jakub
  16. Skrodzki Zbigniew
  17. Stabiński Antoni
  18. Stabiński Kazimierz
  19. Stanisławski Waldemar
  20. Taraszkiewicz Zdzisław
  21. Tryk Eugeniusz
  22. Włodzimierski Marian


Z szacunkiem wspominamy Kolegów i Towarzyszy wspólnych wypraw myśliwskich, którzy odeszli do Krainy Wiecznych Łowów, Ś.P.:

  • Andruczyk Gerard
  • Augustajtys Zenon
  • Błaszczak Marcin
  • Bolik Stanisław
  • Bratczykow Teodor
  • Brzozowski Franciszek (zm. 2014)
  • Czapski Andrzej (zm. 2012)
  • Dadeło Waldemar
  • Dąbski Jerzy
  • Dutkowski Jan
  • Dziedzic Aleksander (zm. 2014)
  • Dźwinel Antoni
  • Feszak Jan (zm. 4.XII.2015)
  • Głuchowski Zbigniew
  • Goliński Franciszek
  • Heigelman Jan
  • Jodko Piotr
  • Karkut Michał
  • Kirkuć Zefiryn
  • Konopiński Mirosław
  • Kozłowski Jerzy
  • Kuchciński Eugeniusz
  • Litwinienko Jerzy (zm. 2018)
  • Macewicz Józef
  • Mackiewicz Witol (zm. 2013)
  • Michałowski Józef
  • Mikłaszewicz Grzegorz (zm. 2016)
  • Mińczuk Jan
  • Murawski Henryk
  • Murawski Ryszard (zm. 2014)
  • Narbutowicz Andrzej
  • Pietkiewicz Eugeniusz
  • Preniasz Zdzisław
  • Słoboda Władysław
  • Stachurski Tadeusz
  • Stasiak Stanisław
  • Stoma Zenon
  • Śledziewski Sławomir
  • Turek Stanisław
  • Wojtczuk Leszek (zm. 2018)
  • Woynarowski Leonard
  • Zakrzewski Kazimierz (zm. 2016)
  • Żołnierowicz Michał