Coroczne WZ w kole

Informacje » Archiwum informacji » Sezon 2019-2020 » Coroczne WZ w kole

W dniu 1 czerwca 2019r odbyło się w naszym kole coroczne Walne Zgromadzenie członków KŁ Mazury. 
Jak co roku musieliśmy zatwierdzić sprawozdanie z działalności zarządu koła i komisji rewizyjnej, uchwalić plan działalności i budżet koła na najbliższy rok. Także i tym razem frekwencja na naszym W.Zgr. dopisała i zebranie mogło odbyć się zgodnie z planem. Dlatego też Zarząd Koła pragnie gorąco podziękować wszystkim tym Koleżankom i Kolegom, którzy głęboko do serca wzięli obowiązek uczestnictwa w Walnym Zgromadzeniu jako priorytet i na to zebranie się stawili. A tym, którzy jednak nie realizują tego statutowego obowiązku przypominamy, że nieobecność na Walnym Zgromadzeniu będzie skutkowała obowiązkiem przepracowania dodatkowych 5 godzin w łowisku. 
Zarząd koła pragnie również podziękować kol. Michałowi Treszczyńskiemu za profesjonalne i sprawne poprowadzenie Walnego Zgromadzenia. 
Na tym WZ miała również miejsce miła uroczystość a mianowicie Złotym Medalem Zasługi Łowieckiej zostali odznaczeni kol. H. Sulewski i M. Treszczyński. Zaszczytu otrzymania takiego odznaczenia dostąpił również kol. W. Milinkiewicz, który swój medal odebrał na obchodach Hubertusa Okręgowego w Suwałkach. Odznaczonym gratulujemy. 
Walne Zgromadzenie zmieniło również brzmienie naszej  Uchwały Programowej. Z aktualnym jej brzemieniem można zapoznać się pod tym linkiem.
Więcej zdjęć z tego wydarzenia w Galerii. 

Zarząd K.Ł. "Mazury" w Węgorzewie