Członkowie koła

O nas » Członkowie koła

W chwili obecnej myśliwymi K.Ł. "Mazury" są:

  1. Abramowicz Czesław (1980)
  2. Anchim Władysław (1996)
  3. Balon Leszek Krzysztof (2007)
  4. Baranowski Adam (2002)
  5. Bejnarowicz Norbert (1993) - odznaczony Złotym, Srebrnym i Brązowym MZŁ oraz odznaczeniem regionalnym PZŁ w Suwałkach - "Za Zasługi dla Łowiectwa"
  6. Burak Jacek (2001)
  7. Cienki Grzegorz Maciej (2007)
  8. Faber Grzegorz (2004)
  9. Fistek Mariusz (2004)
  10. Gmür Willy
  11. Grochowski Marek
  12. Grzegorki Krzysztof (2005)
  13. Grzmil Wacław ()
  14. Hohl Iwona Grazyna (2006)
  15. Hohl Matthias (2006)
  16. Hulin Henryk (2011)
  17. Iwiczuk Stanisław Ryszard (1983) - odznaczony Brązowym MZŁ
  18. Jodko Jan (1979) - odznaczony Brązowym MZŁ
  19. Jodko Rajmund (1981)
  20. Juchniewicz Jarosław (1991) - odznaczony Złotym, Srebrnym i Brązowym MZŁ oraz odznaczeniem regionalnym PZŁ w Suwałkach - "Za Zasługi dla Łowiectwa"
  21. Kaczyński Roland (1997)
  22. Kalus Ireneusz (2001)
  23. Kamiński Adam (2008)
  24. Karwacki Edward (1989) - odznaczony Złotym, Srebrnym i Brązowym MZŁ
  25. Kasprzyk Zdzisław (1972) - odznaczony Złotym, Srebrnym i Brązowym MZŁ
  26. Kobordo Andrzej (1973) - odznaczony Srebrnym i Brązowym MZŁ
  27. Kordowski Kazimierz (2011)
  28. Kosiński Jarosław
  29. Kruk Krzysztof (1997) - odznaczony Brązowym MZŁ
  30. Kufel Piotr (2004)
  31. Kuriata Roman (2017)
  32. Macewicz Dariusz (...) - odznaczony Brązowym MZŁ
  33. Maleszyk Jarosław (2006)
  34. Matelak Adam (1985)
  35. Mikiciuk Piotr (2003) - odznaczony Brązowym MZŁ
  36. Milinkiewicz Marcin (2003)
  37. Milinkiewicz Władysław (1980) - odznaczony Złotym, Srebrnym i Brązowym MZŁ
  38. Mińczuk Wincenty (1978) - odznaczony Brązowym MZŁ
  39. Miszkiel Krzysztof (1997)
  40. Morawski Ryszard (1989)
  41. Myka Marek (2010) - odznaczony Brązowym MZŁ
  42. Nadrowski Reneusz (1978) - odznaczony Brązowym MZŁ
  43. Nowik Maciej (2009)
  44. Nyckowski Paweł (2006)
  45. Obrał Kamil (2006)
  46. Paszkiewicz Edward (2003)
  47. Piłat Stanisław (1977) - odznaczony Złotym, Srebrnym i Brązowym MZŁ oraz ZŁOM'em
  48. Pipir Piotr (2016)
  49. Pławski Mieczysław (1981)
  50. Podlawski Henryk (1983)
  51. Pszczoła Krzysztof (2017)
  52. Roczniak Adam (1997) - odznaczony Srebrnym i Brązowym MZŁ
  53. Rogacin Piotr (2016)
  54. Słoboda Lech (1973) - odznaczony Brązowym MZŁ
  55. Słoninko Stanisław (1964) - odznaczony Srebrnym i Brązowym MZŁ, otrzymał odznaczenie za 50 lat członkostwa w PZŁ
  56. Stachelek Wojciech (2015)
  57. Stanecki Leszek (1987) - odznaczony Brązowym MZŁ
  58. Sulewski Henryk (1960) - odznaczony Złotym, Srebrnym i Brązowym MZŁ, otrzymał odznaczenie za 50 lat członkostwa w PZŁ
  59. Sulewski Jarosław (1981)
  60. Szewiak Mariusz (2019)
  61. Szukiel Patryk (2016 )
  62. Śledziewski Jerzy (1982)
  63. Ślimko Wiesław (1985)
  64. Ślusarczuk Mariusz (2017)
  65. Treszczyński Michał (1983) - odznaczony Złotym, Srebrnym i Brązowym MZŁ
  66. Tryk Adrian Łukasz (2000) - odznaczony Brązowym MZŁ
  67. Tryk Agnieszka (2017)
  68. Tryk Arkadiusz Sebastian (1993) - odznaczony Brązowym MZŁ
  69. Tryk Cezary (1993) - odznaczony Brązowym MZŁ
  70. Tuliński Krzysztof (...)
  71. Urbanowicz Franciszek Eugeniusz (1984) - odznaczony Srebrnym i Brązowym MZŁ
  72. Uściłowicz Julian (2003)
  73. Wojtkiewicz Łukasz (2017)
  74. Woynarowski Stanisław (1970)
  75. Wysocki Piotr (2002) - odznaczony Brązowym MZŁ
  76. Zouner Zenon (1981) - odznaczony Brązowym MZŁ
  77. Żabicki Tadeusz (1991)
  78. Żychliński-Mielżyński Robert ()

 

Kandydaci K.Ł. "Mazury" w Węgorzewie (w sezonie 2018/2019) to:

  • Teliczan M.


Myśliwymi K.Ł. "Mazury" w Węgorzewie byli:

  1. Baran Krzysztof
  2. Głuchowski Maciej
  3. Grzeszuk Krzysztof
  4. Grzeszuk Leszek
  5. Janulewicz Zbigniew (1989) - odznaczony Brązowym MZŁ
  6. Karolińczak Stanisław
  7. Kiszczak Ryszard
  8. Koleśnik Krzysztof
  9. Krzyżanowski Jerzy
  10. Makowski Wacław
  11. Maśliński Zdzisław
  12. Michałowski Wiesław
  13. Morawski Romuald
  14. Nawojczyk Stanisław (1986) - odznaczony Brązowym MZŁ
  15. Niewiadomski Krzysztof
  16. Rajkowski Stanisław
  17. Senderak Jakub
  18. Senderak Kazmierz
  19. Skrodzki Zbigniew
  20. Stabiński Antoni
  21. Stabiński Kazimierz
  22. Stanisławski Waldemar
  23. Taraszkiewicz Zdzisław
  24. Tryk Eugeniusz
  25. Włodzimierski Marian


Z szacunkiem wspominamy Kolegów i Towarzyszy wspólnych wypraw myśliwskich, którzy odeszli do Krainy Wiecznych Łowów, Ś.P.:

  • Andruczyk Gerard
  • Augustajtys Zenon
  • Błaszczak Marcin
  • Bolik Stanisław
  • Bratczykow Teodor
  • Brzozowski Franciszek (zm. 2014)
  • Czapski Andrzej (zm. 2012)
  • Dadeło Waldemar
  • Dąbski Jerzy
  • Dutkowski Jan
  • Dziedzic Aleksander (zm. 2014)
  • Dźwinel Antoni
  • Feszak Jan (zm. 4.XII.2015)
  • Głuchowski Zbigniew
  • Goliński Franciszek
  • Heigelman Jan
  • Jodko Piotr
  • Karkut Michał
  • Kirkuć Zefiryn
  • Konopiński Mirosław
  • Kozłowski Jerzy
  • Kuchciński Eugeniusz
  • Litwinienko Jerzy (zm. 2018) - odznaczony Złotym, Srebrnym i Brązowym MZŁ, ZŁOM'em, Medalem Św. Huberta oraz odznaczeniem regionalnym PZŁ w Suwałkach - "Za Zasługi dla Łowiectwa"
  • Macewicz Józef
  • Mackiewicz Witol (zm. 2013)
  • Michałowski Józef
  • Mikłaszewicz Grzegorz (zm. 2016)
  • Mińczuk Jan
  • Murawski Henryk
  • Murawski Ryszard (zm. 2014)
  • Narbutowicz Andrzej
  • Pietkiewicz Eugeniusz
  • Preniasz Zdzisław
  • Słoboda Władysław
  • Stachurski Tadeusz
  • Stasiak Stanisław
  • Stoma Zenon
  • Śledziewski Sławomir
  • Turek Stanisław
  • Wojtczuk Leszek (zm. 2018)
  • Woynarowski Leonard
  • Zakrzewski Kazimierz (zm. 2016)
  • Żołnierowicz Michał