Członkowie koła

O nas » Członkowie koła

W chwili obecnej myśliwymi K.Ł. "Mazury" są:

  1. Abramowicz Czesław (1980)
  2. Anchim Władysław (1996)
  3. Balon Leszek Krzysztof (2007)
  4. Baranowski Adam (2002)
  5. Bejnarowicz Norbert (1993)
  6. Burak Jacek (2001)
  7. Cienki Grzegorz Maciej (2007)
  8. Faber Grzegorz (2004)
  9. Fistek Mariusz (2004)
  10. Gmür Willy
  11. Grochowski Marek
  12. Grzegorki Krzysztof (2005)
  13. Grzmil Wacław ()
  14. Hohl Iwona Grazyna (2006)
  15. Hohl Matthias (2006)
  16. Hulin Henryk (2011)
  17. Iwiczuk Stanisław Ryszard (1983) 
  18. Jodko Jan (1979) 
  19. Jodko Rajmund (1981)
  20. Juchniewicz Jarosław (1991)
  21. Kaczyński Roland (1997)
  22. Kalus Ireneusz (2001)
  23. Kamiński Adam (2008)
  24. Karwacki Edward (1989)
  25. Kasprzyk Zdzisław (1972) 
  26. Kobordo Andrzej (1973) 
  27. Kordowski Kazimierz (2011)
  28. Kosiński Jarosław
  29. Kruk Krzysztof (1997) 
  30. Kufel Piotr (2004)
  31. Kunko Patryk (2020)
  32. Kuriata Roman (2017)
  33. Macewicz Dariusz (...) 
  34. Maleszyk Jarosław (2006)
  35. Matelak Adam (1985)
  36. Mikiciuk Piotr (2003)
  37. Milinkiewicz Marcin (2003)
  38. Milinkiewicz Władysław (1980)
  39. Mińczuk Wincenty (1978)
  40. Miszkiel Krzysztof (1997)
  41. Morawska Anna (2020)
  42. Morawski Ryszard (1989)
  43. Myka Marek (2010)
  44. Nadrowski Reneusz (1978)
  45. Nowik Maciej (2009)
  46. Nyckowski Paweł (2006)
  47. Obrał Kamil (2006)
  48. Paszkiewicz Edward (2003)
  49. Piłat Stanisław (1977)
  50. Pipir Piotr (2016)
  51. Pławski Mieczysław (1981)
  52. Podlawski Henryk (1983)
  53. Pszczoła Krzysztof (2017)
  54. Roczniak Adam (1997)
  55. Rogacin Piotr (2016)
  56. Słoboda Lech (1973)
  57. Słoninko Stanisław (1964)
  58. Stachelek Wojciech (2015)
  59. Stanecki Leszek (1987)
  60. Sulewski Henryk (1960)
  61. Sulewski Jarosław (1981)
  62. Szewiak Mariusz (2019)
  63. Szukiel Patryk (2016 )
  64. Śledziewski Jerzy (1982)
  65. Ślimko Wiesław (1985)
  66. Ślusarczuk Mariusz (2017)
  67. Treszczyński Michał (1983)
  68. Tryk Adrian Łukasz (2000)
  69. Tryk Agnieszka (2017)
  70. Tryk Arkadiusz Sebastian (1993)
  71. Tryk Cezary (1993)
  72. Tuliński Krzysztof (...)
  73. Urbanowicz Franciszek Eugeniusz (1984)
  74. Uściłowicz Julian (2003)
  75. Wojtkiewicz Łukasz (2017)
  76. Woynarowski Stanisław (1970)
  77. Wysocki Piotr (2002)
  78. Zouner Zenon (1981)
  79. Żabicki Tadeusz (1991)
  80. Żychliński-Mielżyński Robert ()

 

Kandydaci K.Ł. "Mazury" w Węgorzewie (w sezonie 2018/2019) to:

  • Teliczan M.


Myśliwymi K.Ł. "Mazury" w Węgorzewie byli:

  1. Baran Krzysztof
  2. Głuchowski Maciej
  3. Grzeszuk Krzysztof
  4. Grzeszuk Leszek
  5. Janulewicz Zbigniew (1989) - odznaczony Brązowym MZŁ
  6. Karolińczak Stanisław
  7. Kiszczak Ryszard
  8. Koleśnik Krzysztof
  9. Krzyżanowski Jerzy
  10. Makowski Wacław
  11. Maśliński Zdzisław
  12. Michałowski Wiesław
  13. Morawski Romuald
  14. Nawojczyk Stanisław (1986) - odznaczony Brązowym MZŁ
  15. Niewiadomski Krzysztof
  16. Rajkowski Stanisław
  17. Senderak Jakub
  18. Senderak Kazmierz
  19. Skrodzki Zbigniew
  20. Stabiński Antoni
  21. Stabiński Kazimierz
  22. Stanisławski Waldemar
  23. Taraszkiewicz Zdzisław
  24. Tryk Eugeniusz
  25. Włodzimierski Marian


Z szacunkiem wspominamy Kolegów i Towarzyszy wspólnych wypraw myśliwskich, którzy odeszli do Krainy Wiecznych Łowów, Ś.P.:

  • Andruczyk Gerard
  • Augustajtys Zenon
  • Błaszczak Marcin
  • Bolik Stanisław
  • Bratczykow Teodor
  • Brzozowski Franciszek (zm. 2014)
  • Czapski Andrzej (zm. 2012)
  • Dadeło Waldemar
  • Dąbski Jerzy
  • Dutkowski Jan
  • Dziedzic Aleksander (zm. 2014)
  • Dźwinel Antoni
  • Feszak Jan (zm. 4.XII.2015)
  • Głuchowski Zbigniew
  • Goliński Franciszek
  • Heigelman Jan
  • Jodko Piotr
  • Karkut Michał
  • Kirkuć Zefiryn
  • Konopiński Mirosław
  • Kozłowski Jerzy
  • Kuchciński Eugeniusz
  • Litwinienko Jerzy (zm. 2018) - odznaczony Złotym, Srebrnym i Brązowym MZŁ, ZŁOM'em, Medalem Św. Huberta oraz odznaczeniem regionalnym PZŁ w Suwałkach - "Za Zasługi dla Łowiectwa"
  • Macewicz Józef
  • Mackiewicz Witold (zm. 2013)
  • Michałowski Józef
  • Mikłaszewicz Grzegorz (zm. 2016)
  • Mińczuk Jan
  • Murawski Henryk
  • Murawski Ryszard (zm. 2014)
  • Narbutowicz Andrzej
  • Pietkiewicz Eugeniusz
  • Preniasz Zdzisław
  • Słoboda Władysław
  • Stachurski Tadeusz
  • Stasiak Stanisław
  • Stoma Zenon
  • Śledziewski Sławomir
  • Turek Stanisław
  • Wojtczuk Leszek (zm. 2018)
  • Woynarowski Leonard
  • Zakrzewski Kazimierz (zm. 2016)
  • Żołnierowicz Michał