Hubertowska Msza Świętą z wypominakami za zmarłych - Kościół pw. Dobrego Pasterza w Węgorzewie - 14 listopad 2019 r.

Informacje » Archiwum informacji » Sezon 2019-2020 » Hubertowska Msza Świętą z wypominakami za zmarłych - Kościół pw. Dobrego Pasterza w Węgorzewie - 14 listopad 2019 r.

KOLEŻANKI, KOLEDZY, NASI SYMPATYCY, SZANOWNI PAŃSTWO!!!

W dniu 14-go listopada 2019 r. (czwartek) o godz. 17.00 w Kościele pw. Dobrego Pasterza w Węgorzewie odbędzie się nasza – doroczna „HUBERTOWSKA” MSZA ŚWIĘTA  z wypominkami za zmarłych Myśliwych z Węgorzewskich Kół Łowieckich i Leśników.

Tegoroczna msza odpawiana jest w II-ga rocznicę śmierci Ks. Piotra Mazurka - byłego proboszcza Parafii pw. Dobrego Pasterza w Węgorzewie.

Liczymy na liczny udział myśliwych i leśników, których obecność wraz ze sztandarami, w mundurach organizacyjnych PZŁ oraz w asyście sygnałów łowieckich świadczyć będzie o potrzebie i sensie takiej uroczystości dla Węgorzewskiej Braci Myśliwskiej. Liczymy również na udział we mszy węgorzewskiej społeczności, związanej z myśliwymi, leśnikami i Parafią pw. Dobrego Pasterza w Węgorzewie.   

* Pod kościołem przy ul. Pionierów 4 w Węgorzewie zbieramy się o godz. 16:45 - dot. pocztów sztanadowych, sygnalistów, myśliwych i leśników.

Zarząd K.Ł. "Mazury" w Węgorzewie

_________________________________________________

DLA POWIĘKSZENIA - PROSZĘ KLIKNĄĆ POWYŻSZY FOLDER