Spotkanie w sprawie strzelectwa w kole

Informacje » Archiwum informacji » Sezon 2020-2021 » Spotkanie w sprawie strzelectwa w kole

Jak to zostało podniesione na ostatnim WZ naszego koła sytuacja strzelectwa w naszym kole, delikatnie mówiąc, nie wygląda najlepiej. Bardzo mało naszych myśliwych widuje się na strzelnicy myśliwskiej w Giżycku. Właśnie zniesiony przez WZ coroczny obowiązek przystrzeliwania broni był jedyną okazją zobaczyć wielu z koleżanek i kolegów na strzelnicy. Czasami tylko po którymś z kolejnych pudeł, ktoś zdecydował się sprawdzić ustawienie swojej broni. A to wszystko stanowczo za mało. Tym bardziej, że doskonalenie umiejętności strzelania zarówno precyzyjnego jak i dynamicznego jest naszym obowiązkiem. A poza tym to fajna zabawa pokonywanie własnych słabości i doskonalenie umiejętności. Zabawa jednak dość czasochłonna a przede wszystkim to tanich nie należy. Bo jednak na strzelnicę trzeba dojechać, do tego koszt amunicji a także opłata za samo strzelanie. Jak co roku też jesteśmy jako koło zobowiązani wystawić reprezentację na zawody okręgowe. Nie licząc obecnego roku, co roku był problem, aby taką 3 osobową drużynę skompletować. 

Dlatego też chcielibyśmy zorganizować spotkanie wszystkich chętnych z naszego koła, którzy chcieliby w strzelectwo trochę więcej wkładu włożyć. Może takie spotkanie pozwoli na początek większego zainteresowanie strzelectwem w naszym kole. Może poznamy problemy osób, które chciałby zacząć strzelać a z jakichś powodów nie są w stanie tego zrobić. Może też jako koło będziemy mogli wspomóc w jakimś zakresie tę aktywność.
Spotkanie to zostało zaplanowane na 23 października 2020r w biurze skarbnika koła (wejście od ulicy Chopina). Spotkanie rozpocznie się o godz. 16,30.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych.
 

Zarząd KŁ Mazury