Targi Hubertus Arena za nami

Informacje » Archiwum informacji » Sezon 2019-2020 » Targi Hubertus Arena za nami

Jak co roku ostatnimi laty grupa chętnych myśliwych z KŁ Mazury a także innych węgorzewskich kół odwiedziła Targi Hubertus Arena które odbyły się w Ostródzie w dniach 12-13 października 2019r. Targi też w tym roku odbyły się już po raz szósty. Są to jedyna takie targi odbywające się w naszym rejonie, tym bardziej że tegoroczne Targi Hubertus Expo w Warszawie nie odbyły się. Zakres tematyczny targów był dość szeroki i obejmował broń i amunicję, optykę, obuwie i odzież, sprzęt myśliwski, samochody terenowe, biżuterię, kuchnię myśliwską i wiele innych. Jak zwykle rewelacyjnie się prezentowała ścieżka edukacyjna przygotowana przez Lasy Państwowe i Polski Związek Łowiecki.
Po raz pierwszy na targach Hubertus Arena odbyła się Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich, gdzie zgłoszono 247 psów, 168 wystawców z Polski, Litwy, Rosji, Brazylii, Estonii, Serbii, USA, Wielkiej Brytanii oraz Klubowa Wystawa Gończych w której wzięło udział 67psów, 43 wystawców z Polski, Litwy, Rosji.
Każdy więc mógł znaleźć dla siebie coś interesującego. Pooglądać nowiki czy też psy myśliwskie.

Poniżej krótka fotorelacja z tego wyjazdu i już teraz zapraszamy do udziału w przyszłorocznym wyjeździe na Targi Hubertus Arena.

Zarząd KŁ Mazury